www.rbdmusic.forumotino.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.rbdmusic.forumotino.com

RBD Y REBELDE
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Dulce se znova veseli Slovenije

Go down 
AvtorSporočilo
Admin
Admin



Število prispevkov : 29
Join date : 15/11/2008

Dulce se znova veseli Slovenije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dulce se znova veseli Slovenije   Dulce se znova veseli Slovenije EmptySob Nov 15, 2008 1:25 pm

Dulce Maria bo kmalu končala etapo v svojem življenju - RBD. In se bo pridružila snemanju nove telenovele od Pedra Damiana.
"To vse je zelo močno, ker končujem en zelo pomemben del mojega življenja in trenutno dajem 100% sebe v RBD. S snemanji bom začela po zadnjem nastopu v Španiji - 21.decembra", je povedala.
Na prihodnjem obisku SLOVENIJE bo Dul dobila nekakšno "simbolično priznanje" za tako dobro prodajo knjige Dulce Amargo v Sloveniji. Saj se je tam knjiga začela prodajati že na začetku pa rodni jezik prebivalcev niti ni španščina!
"Tako je! Knjiga je tudi tam - v Sloveniji. Sedaj upamo da bo v Sloveniji bil tudi ponatis knjige. Res želim, da bo v Sloveniji bil ponatis ker se tam počutim res doma - čeprav sem daleč stran od doma in v nekaterih državah kjer sem celo bližje Mehiki se ne počutim tako doma kot tam. Zelo me je prevzelo ko sem prišla prvič v Slovenijo in vedno vsepovsod kjer so me srečali fani v Sloveniji so skoraj vsi imeli knjigo Dulce Amargo. Rekla sem si samo: TO NI MOGOČE! Tako sem vesela da se vračamo nazaj v Slovenijo. To zelo cenim in sem zelo vesela zaradi povratka tja", je zaključila Dulce Maria.
VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=JsMK91hWdNg



Dulce María terminará su ciclo en RBD para inmediatamente incorporarse a las grabaciones de la telenovela "Verano", producción de Pedro Damián.
"Eso está muy fuerte, porque está terminando un ciclo demasiado importante para mí y lo voy a cerrar al 100 por ciento y ya regresaré el 21 (de diciembre). Me incorporo yo a las grabaciones, pero sí es como muy fuerte", expresó.
En la próxima visita a Eslovenia, la cantante recibirá un reconocimiento por las altas ventas de su libro de poemas "Dulce amargo", aún cuando en aquel país ni español se habla.
"Se fue allá, se fue a Eslovenia y ahorita estamos viendo si podemos sacar una segunda edición allá, pero es lo que les digo yo quiero que vuelva a salir acá y llevarlo a países más cercanos, porque se me fue al otro lado del mundo y acá no. Estoy checándolo, está increíble porque yo llegaba y veía a chavitos con el libro y decía esto no está pasando y ahora vamos a volver, es algo muy bonito que en realidad valoro mucho", puntualizó.

Vir: La oreja
Nazaj na vrh Go down
https://rbdmusic.forumsl.net
 
Dulce se znova veseli Slovenije
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce Maria je zaljubljena!
» Dulce na reklamnih oglasih
» naliči dulce mario!
» Dulce Maria kot majhna deklica.
» Maite in Dulce bosta sodelovale pri Teletonu

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
www.rbdmusic.forumotino.com :: Your first category :: RBD :: RBD Novice-
Pojdi na: